Oprogramowanie i urządzenia do monitorowania telefonu i komputera

Nasze oprogramowanie może mieć bardzo szerokie zastosowanie. Jego zalety docenili już właściciele małych firm oraz dużych korporacji, osoby prywatne, instytucje państwowe.

dziecko w sieci

dziecko w sieci

Kontrola rodzicielska

Program przyda się również rodzicom, którzy zadają sobie pytanie: Czy moje dziecko jest bezpieczne w sieci? Internet, prócz wielu ciekawych opcji ma także swoją ciemną stronę. Pornografia, sekty, pedofile, oszuści – to tylko niektóre z zagrożeń jakie czekają na Twojego malucha w sieci.

Keylogger Szpieg da Ci kontrolę nad tym co Twoje dziecko robi w sieci. Monitoring odwiedzanych stron oraz nawiązywanych w sieci znajomości pozwoli na ochronę dziecka przed czyhającym na niego niebezpieczeństwem. Uchroni je przed kontaktami z pedofilami podszywającymi się za rówieśników. Zapisze i pokaże Ci wszystkie adresy stron odwiedzanych przez Twoje dziecko. Taka wiedza pozwoli Ci zareagować w przypadku wystąpienia jakichkolwiek zagrożeń. Dostępne na rynku programy do kontroli rodzicielskiej często nie są w stanie filtrować i zablokować wszystkich, niedozwolonych treści. Przewagą naszych keyloggerów jest szerszy zakres działania i większe możliwości sprawowania kontroli.

 

kobieta przed komputerem

Zdrada

Zdrada niejedno ma imię

Nawiązywanie znajomości za pośrednictwem sieci jest coraz popularniejsze. W dobie telefonów komórkowych, portali społecznościowych i serwisów randkowych flirtować można dosłownie wszędzie: w pracy, w tramwaju, w kolejce do lekarza. Sms-y, czułe wiadomości wysyłane e-mailem czy za pośrednictwem komunikatorów – nowe technologie znacznie zwiększyły możliwości flirtu. Ale są także sprzymierzeńcem w wykrywaniu zdrad.

Zauważyłaś, że Twój partner dziwnie się zachowuje? Zabiera ze sobą telefon gdziekolwiek idzie, nawet do toalety? Założył hasła do komputera? Nie pozwól sobie na niepewność. Sprawdź czy Twój partner jest Ci wierny czy może flirtuje w sieci z miłością sprzed lat.

Keylogger Szpieg lub SpyPhone pokaże Ci co Twoja druga połowa robi na komputerze, jakie odwiedza strony i z kim utrzymuje kontakty. Sprawdzisz treści pisanych wiadomości na portalach społecznościowych i komunikatorach internetowych. Dowiesz się czy to tylko niewinny flirt czy już zdrada.

Bezpieczeństwo danych

Bezpieczeństwo danych

Bezpieczeństwo danych

Bez względu na to czy korzystasz z komputera w pracy czy w domu chcesz mieć pewność, że jesteś bezpieczny w sieci. Zakupy przez internet, transakcje bankowe online są coraz popularniejsze, rośnie także liczba przestępstw z tym związanych.

Chcesz mieć pewność, że nikt nie wykradnie haseł do poczty e-mail, loginów do kont w banku lub portali społecznościowych? Że poufne dane firmy nie dostaną się w niepowołane ręce? Zainstaluj na swoim komputerze program Keylogger Szpieg! Dzięki niemu dowiesz się co dzieje się z Twoim komputerem podczas Twojej nieobecności i czy przechowywane na nim dane są bezpieczne.

Możliwości wykorzystania systemu szpiegującego jest dużo więcej. Nasz Keylogger znajdzie zastosowanie wszędzie tam gdzie pojawi się potrzeba prowadzenia dyskretnego monitoringu komputera.

Kontrola pracownika

Kontrola pracownika

Kontrola z poziomu pracodawcy

Zastanawiałeś się kiedyś co dzieje się w firmie kiedy Cię nie ma? Wykorzystaj Keylogger jako narzędzie do nadzoru pracowników. W dobie portali społecznościowych, mikroblogów i rozmaitych serwisów internetowych pracodawcy coraz częściej chcą mieć kontrolę nad tym jakie witryny odwiedzają pracownicy w godzinach pracy.

Dzięki monitorowaniu komputera będziesz miał dostęp do tych informacji. Monitoring służbowych komputerów pozwoli Ci sprawować kontrolę nad wydajnością pracowników bez konieczności stania nad ich głową. Umożliwi Ci wgląd w przepływ poczty e-mail oraz wiadomości wysyłanych za pośrednictwem komunikatorów internetowych.

Aby wszystko odbywało się zgodnie z prawem musisz poinformować pracowników o zainstalowanym na ich komputerze programie szpiegującym. Keylogger zadziała jak najlepszy system motywujący – już sama świadomość o jego istnieniu zniechęci pracowników do załatwiania prywatnych spraw w godzinach pracy, dzięki czemu staną się bardziej efektywni. Przy wzroście wydajności firmy koszt zakupu programu okaże się jedynie niewielkim wydatkiem.

Inne możliwości

Inne możliwości

Możliwości wykorzystania systemu szpiegującego jest dużo więcej. Nasz Keylogger lub SpyPhone znajdzie zastosowanie wszędzie tam gdzie pojawi się potrzeba prowadzenia dyskretnego monitoringu komputera lub telefonu.